Wszystkie zdjęcia zamieszczone na tym blogu są mojego autorstwa. Nie wyrażam zgody na ich kopiowanie oraz wykorzystywanie bez uprzedniego uzyskania mojej zgody.

sobota, 1 września 2012

wyróżnienie :)

Wstałam rano, pogoda nie napawa optymizmem :(. Zrobiłam sobie kawę, bo pomyślałam, że może mnie trochę rozkręci. Usiadłam przed komputerem i co zobaczyłam...


...mój blog został wyróżniony przez Anulę :). Jestem niesamowicie zaskoczona i uradowana, że ktoś w tej gęstwinie blogowego świata odnalazł mój mały, młody blog i dodatkowo postanowił go wyróżnić. Jestem szczęśliwa, bo dawno tak się nie poczułam (chyba ostatni raz w podstawówce jak zostałam wyróżniona na apelu szkolnym ;)).

Dziękując Anuli z całego serca zapraszam wszystkich gorąco na jej blog, który bardzo lubię- zobaczcie sami jakie cuda można stworzyć z mąki, soli i wody :)

Handmade Anuli
Teraz ja, zgodnie z zasadami wyróżniam pięć "młodych" blogów, choć nie było łatwo wybrać:

Osowiała Sowa - bo przeglądanie bloga sprawia mi zawsze wiele radości, zawsze robi mi się wesoło jak go przeglądam
Uszyty Świat - zwłaszcza za patchworkowe podusie, pod wrażeniem których jestem stale
Pudrem posypane - za świetne pomysły i fantastyczne dobieranie kolorów, po prostu lubię te uszytki
Anielskie Zacisze Iwony -podziwiam lalki i misie, które są cudne
Wystarczy igła i nitka - Danusie poznałam na szyciowym forum i podziwiam jej zaangażowanie i wielkie serce jakie wkłada w szycie.

10 komentarzy:

 1. Nie dziwie się, że dostałaś wyróżnienie, w pełni zasłużone moim skromnym zdaniem. Świetne rzeczy tworzysz, a w dodatku masz w sobie życiowy spokój i twórczy niepokój. A to mieszanka idealna na idealny blog.
  Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 2. Dziękuję Wam bardzo. Dla mnie wyróżnieniem jest każdy pozytywny komentarz, każda nowa osoba, która obserwuje mój blog.
  Hanuszko wewnętrzny spokój, hmmm. Ten blog powstał właśnie dlatego, żeby go odnaleźć wśród stresów i nerwów dnia codziennego. To, że coś robię, to że zasiadam do maszyny pozwala mi się uspokoić i wyciszyć, pozwala na to, żebym na chwilę zapomniała o ciężkiej, trudnej i stresującej pracy. To, że ktoś tu zagląda dodatkowo sprawia mi wiele radości i motywuje do dalszej pracy.

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratuluję ci wyróżnienia!!!!!
  A jak doczytałam się o tym,że wyróżniasz mój skromny,co dopiero utworzony blog,to oczom nie wierzę, bo czy zasługuję na takie wyróżnienie???????????? stawiam pierwsze kroki w tej dziedzinie ale dziękuję bardzo.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Danusiu a ile razy natchnienie mi dawałaś to ja sama tylko wiem :)

   Usuń
 4. O kurczę, no przecież odwiedzam Cię zawsze, a jakoś się nie doczytałam :D
  Gratuluję i dziękuję serdecznie :))) To prawda, że wyróżnienia są przemiłe i zawsze zaskakujące :)
  Pozdrawiam
  Monika

  OdpowiedzUsuń
 5. Dziękuję! Pozdrawiam bardzo serdecznie ;-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. :)- to ja dziękuję, ze mogę cieszyć swoje oczy takimi pięknymi rzeczami

   Usuń

Będzie mi bardzo miło jeżeli zostawisz tu po sobie ślad.