Wszystkie zdjęcia zamieszczone na tym blogu są mojego autorstwa. Nie wyrażam zgody na ich kopiowanie oraz wykorzystywanie bez uprzedniego uzyskania mojej zgody.

lubię czasem zatrzymać chwile...


... jedną, dwie, kilka... po prostu lubię. Utrwalić na zawsze coś co widziałam, coś co poczułam, co mnie wzruszyło, rozbawiło, zaskoczyło... po prostu lubię.
7 komentarzy:

 1. Ale piękne zdjęcia:)Miałaś szczęście, że Ci zwierzęta tak zapozowały;)Mi najczęściej uciekają, jak tylko wyjmę aparat. Może czują jakieś napięcie i zwiewają? I w pięknych miejscach byłaś. Jaki to kraj?

  OdpowiedzUsuń
 2. Pierwsze trzy zdjęcia to moja ukochana Turcja. Uwielbiam ten kraj i mogłabym tam żyć. Uprawiałabym oliwki i mieszkałabym w małym portowym miasteczku, oj marzenia.
  Od krabika w dół to Egipt, idealne miejsce na leniwe wakacje dla fanów wysokich temperatur i płaszczenia pupy na leżaku. Miejsce gdzie nadrabiam zaległości czytelnicze.
  Środkowe zdjęcia to nasze okolice. Fuksja i żółwie to palmiarnia w Lubiechowie- miejsce ukochane przez szarańcze moją od lat.

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja też, dlatego mój blog zdjęciowy właśnie się tak nazywa (zdjęcie z łabądkami).
  Nie jeżdżę po świecie bo nie latam. Jednak na szczęście dla siebie, ciągle odkrywam Polskę i świat na co dzień, obok mnie.
  Pozdrówki.

  OdpowiedzUsuń
 4. śliczne zdjęcia i zadbane stópki :-)

  OdpowiedzUsuń
 5. Jakie piękne fotki!
  Te kwiaty na bruku mnie zachwyciły szczególnie!

  OdpowiedzUsuń
 6. Fota są super! Mała kotka z drugiego zdjęcia jest prawie jak moja Kasiunia! Podziwiam się takiemu podobięstwu!

  OdpowiedzUsuń

Będzie mi bardzo miło jeżeli zostawisz tu po sobie ślad.