Wszystkie zdjęcia zamieszczone na tym blogu są mojego autorstwa. Nie wyrażam zgody na ich kopiowanie oraz wykorzystywanie bez uprzedniego uzyskania mojej zgody.

wtorek, 16 października 2012

nic nie zrobiłam ;)

   Faktycznie, nie mam ani chęci ani zapału. Próbowałam pogodzić się z jesienią ale ona wcale nie ułatwia mi tego zadania. Dzisiaj od rana zaserwowała mi deszcz i ponurą aurę, co niewątpliwie nie wpływa dobrze na moje samopoczucie.
   Nie zrobiłam nic, no prawie nic. Odnowiłam jedynie stary kwietnik wygrzebany gdzieś na babcinym strychu. Pomalowałam na biało przywieziony dawno temu z Tunezji lampionik i mam nowy świecznik zawieszony na ścianie. Mąż wyjątkowo powstrzymał się od komentowania nowego elementu wyposażenia ściany ;) więc chyba go zaakceptował.


   Pocieszam się jedynie tym, że pomysły w głowie są. Zakupiłam już śliczną tapetę i jak tylko dojdzie biorę się za ścianę w przedpokoju.
   Przy okazji chciałam Wam pokazać nową pasję moich dzieci- konie, właściwie kucyki. Lulek marzyła o tym od dawna. Pamiętam jak ze dwa lata temu zrobiła w domu karczemną awanturę, gdy usłyszała, że nie można trzymać kucyka w bloku. Moja córcia chciała zrobić mu mieszkanie na balkonie i mówiła o tym z pełnym przekonaniem i stanowczością. Jest więc teraz szczęśliwa mogąc uczyć się jeździć na kucyku i nawet zaraziła swoją pasją Kolkę, który początkowo nie palił się do tego pomysłu.

Julka z Ostiną
Mikołaj z Osą   Pozdrawiam Was serdecznie i  życzę dużo dobrego samopoczucia, dziękując jednocześnie za to, że odwiedzacie manitowisko, że piszecie komentarze- bo to nadaje sens istnieniu bloga. Oczywiście przedstawiam Wam nowe obserwatorki- martuchnaj i Wiola są z nami i mam nadzieję, że będzie im dobrze w manitowisku. Buziaki. 

14 komentarzy:

 1. Moje córki od roku uczęszczając na naukę jazdy konnej i są zachwycone, to piękna pasja, cieszę się że Twoje pociechy mają tyle radości i szczęścia;-) A jesień jest piękna!

  OdpowiedzUsuń
 2. Piękna pasja, u dzieci rozwija się między innymi empatia poprzez kontakt ze zwierzętami:). Świetnie wyglądają!
  A lampionik wyszedł Ci super:))

  OdpowiedzUsuń
 3. Moja córcia też kiedyś jeździła,ale astma przerwała zabawę :) Świetny świecznik Ci wyszedł :))) Pozdrawiam D.

  OdpowiedzUsuń
 4. Fajne te kuce :))Świetne zdjęcia ,a lampionik wyszedł Ci super :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Lampionik piękny, wiecie jak ja je uwielbiam ;)
  A kuce są super, dobrze, że dzieciaczki maja fajne pasje ;)
  Jestem ZA!!!
  Buziaki

  OdpowiedzUsuń
 6. Od jutra ma być lepiej :) Śliczny lampionik. Fajne masz dzieciaki - powodzenia z kucykami :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Lampionik super :))

  Konie kocham to takie mądre zwierzaki i bardzo popieram taką pasje , sama jeżdziłam , moja córa też , jezdziła też na specjalne obozy była zawsze zachwycona ,no niestety teraz już nie daje rady za dużo obowiązków.
  buziaki:)

  OdpowiedzUsuń
 8. Lampion prezentuję się ślicznie:) A konie to najwspanialsze i najmądrzejsze zwierzęta na świecie ,choć kuce podobno potrafią być czasami bardzo złośliwe -tak twierdzi moja córa która od ponad 3 lat jeździ konno:) Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 9. Udało się zrobić coś tak pięknego nawet jesienią.Jesień nie jest taka zła trzeba tylko ją przechytrzwć Tobie wychodzi to
  wspaniale.Do złapania weny zapraszam do mojego ogrodu
  zobaczysz jak piękna jest jesień. Pozdrawiam Dusia

  OdpowiedzUsuń
 10. Manitko, mój post "Na jesienną handrę" jest z dedykacją dla Ciebie :) Jeśli chodzi o zainteresowanie dzieci, super sprawa :)

  OdpowiedzUsuń
 11. całe życie związana jestem z końmi...., konie są takie jakimi ukształtują je ludzie... cudowne, magiczne.... piękna przygodna dla każdego:)

  OdpowiedzUsuń
 12. manita na polepszenie humoru gołabek poleciał;-)

  OdpowiedzUsuń

Będzie mi bardzo miło jeżeli zostawisz tu po sobie ślad.