Wszystkie zdjęcia zamieszczone na tym blogu są mojego autorstwa. Nie wyrażam zgody na ich kopiowanie oraz wykorzystywanie bez uprzedniego uzyskania mojej zgody.

niedziela, 1 października 2017

tag z ćmami

   Witajcie.


   Przychodzę dzisiaj, aby Wam zaprezentować moją pracę zrobioną w ramach inspiracji do najnowszego Wyzwania Szuflada, którym jest bingo. Do wyboru są super kolory: fiolet, turkus i złoto oraz super elementy, takie jak ćma, kot, liść. Dodatkowo należy wybrać sobie jeden z trzech materiałów: metal, szkło lub koronkę.  Ja tym razem poszalałam moja praca spełnia wytyczne według dwóch linii: ćma (nawet dwie :))-metal-fiolet oraz ćma-złoto-koronka. W sumie to oprócz kota znajdziecie tu wszystko, bo i pojawia się turkus i szkło w postaci małego koralika. Uwielbiam tego typu wyzwania, bo można zaszaleć i się trochę wybrudzić. Różne materiały i sporo bałaganu to to, co manita kocha najbardziej ;). Dusza dziecka się we mnie odzywa. Dodatkowo każdy może stworzyć coś zupełnie innego mimo, że bazuje na tych samych wytycznych. 

Oto mój tag. 
   Wszystkich chętnych zapraszam do naszej szufladowej zabawy i coś czuję, że będzie się działo. 

Życzę miłego dnia.
manita

12 komentarzy:

 1. Świetny tag i te ćmy lecące do światła :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Wspaniale poradziłaś sobie z tematem. Piękna praca. Pozdrawiam :-).

  OdpowiedzUsuń
 3. Piękny ten tag!!! Pozdrawiam cieplutko.

  OdpowiedzUsuń
 4. Uwielbiam właśnie takie prace, na których dzieje się wszystko! :)

  P.s. Z przykrością piszę, ze nieopatrznie skasowałam Twoje ostatnie komentarze na moim blogu, jest mi strasznie przykro i wstyd, że taka sierotka marysia ze mnie, bo nawet nie zdążyłam przeczytać :/

  OdpowiedzUsuń
 5. Tag jest śliczny. Ćmy lecą do światła i błyszczą metaliczną poświatą.

  OdpowiedzUsuń

Będzie mi bardzo miło jeżeli zostawisz tu po sobie ślad.