Wszystkie zdjęcia zamieszczone na tym blogu są mojego autorstwa. Nie wyrażam zgody na ich kopiowanie oraz wykorzystywanie bez uprzedniego uzyskania mojej zgody.

środa, 2 sierpnia 2017

tropikalnie

   Witajcie.


   Ale mamy pogodę! Żar leje się z nieba! W nocy szalał wiatr i niebo i błyski raz po raz rozświetlały błyski. Tropiki! Idealnie w obecną pogodę wpisuje się kolejne Wyzwanie Szuflady Żar tropików. Może u nas nie ma i tak barwnych  roślin i zwierząt, ale można popuścić wodzę fantazji i udać się, choć palcem po mapie, w jakieś bardzo egzotyczne miejsce. Mi na myśl przyszły Hawaje! Sama namalowałam i powycinałam ozdoby, które wykorzystałam do stworzenia małego notesiku z bloczku karteczek samoprzylepnych i tak powstało moje scarpuszko, które stało się inspiracją do sierpniowego wyzwania. 

   Soczyste zielenie, kolorowe kwiaty, tropikalne owoce. Oj, pojechałabym w jakieś fajne miejsce, by cieszyć się słońcem, wodą i tymi wszystkimi barwami! Na razie jednak mogę cieszyć się tylko naszą pogodą.

miłego dnia
manita

3 komentarze:

  1. Oj, ja też bym gdzieś pojechała.... z racji tego, że robimy poddasze, to już będzie czwarte wakacje jak nigdzie nie pojechaliśmy, ale nic to... pomarzyć o tropikach też można. Gratuluję pomysłu, wykonania i powodzenia w wyzwaniu! :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Piękna kartka :) Ale i u nas teraz tropiki :) U mnie upał, zero deszczu i zero wiatru. A na termometrze 36 stopni - skwar :)

    OdpowiedzUsuń
  3. Power flower ...wakacyjna energia .Super :))

    OdpowiedzUsuń

Będzie mi bardzo miło jeżeli zostawisz tu po sobie ślad.