Wszystkie zdjęcia zamieszczone na tym blogu są mojego autorstwa. Nie wyrażam zgody na ich kopiowanie oraz wykorzystywanie bez uprzedniego uzyskania mojej zgody.

środa, 1 sierpnia 2018

kartka na rocznicę ślubu

   Witam serdecznie.


   Ufff. Ale mamy upały! Uwielbiam ciepło, jednak wolę je na wakacjach, nad wodą, pod parasolem, z książką w ręce. Gorzej jest w pracy a już fatalnie w drodze do/z niej. Komunikacja miejska w gorące lato to jest to ;). Ale nie to ma być tematem dzisiajszego posta. Kartka na rocznicę ślubu i to na jaką rocznicę- 50! Tym razem postawiłam na zielenie, beże i pomarańcz. Kwiatki zrobiłam z zimnego foamiranu, który pokochałam. 

   Kartka jest jednocześnie inspiracja do najnowszego, mojego, Wyzwania Szuflady, którego bohaterami mają być właśnie kwiaty. 

pozdrawiam 
manita

6 komentarzy:

  1. Piękna kartka, a kwiaty jeszcze piękniejsze - od razu widać, że grają tutaj pierwsze skrzypce :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Piękna kartka i rocznica. A tak przy okazji to wspaniale że tyle par może obchodzić takie święto ( w moim otoczeniu kilka takich par jest).Jeżeli chodzi o upały w autobusach to ja akurat wczoraj gdy na dworze był żar musiałam ubrać w autobusie...sweter tak działała klimatyzacja.Pozdrawiam :-).

    OdpowiedzUsuń
  3. Wspaniałe kwiatki:) Śliczna karteczka:)

    OdpowiedzUsuń

Będzie mi bardzo miło jeżeli zostawisz tu po sobie ślad.